Sotsiaalmeedia agentuur: Turundus & Konsultatsioon

Aitame sul jõuda õige sotsiaalmeedia sihtgrupini

Iga pakkumise aluseks on põhjalik analüüs. Me tuvume põhjalikult sinu ettevõtte olemuse ja tootetega ning koostame täiusliku strateegia

Küsi tasuta konsultatsiooni

Silmapaistev sisu igas kanalis

Meil on pikaajaline kogemus mitmete erinevate sotsiaalmeedia platvormidega:

3m1t0-150x150rlvdq-150x150hjcch-150x150ybenr-150x150
Väga kvalifitseeritud ja laia mõtlemisega inimesed. Jutu taga seisavad ka reaalsed tegevused. Aitasid kahe kuuga sotsiaalmeedia kanalitest teha tõelise müügikahuri. Soovitan seda ettevõtet, kes tahavad reaalseid tulemusi.Tuult tiibadesse!
Argo Alaniit, CEO, Annus & Alaniit OÜ

Meie töö etapid

Sinu ettevõtte nähtavust toetavad lahendused

Remarketing/Retargeting reklaam

OurFeatures_Icons-07

Lisame sinu ettevõtte kodulehele jälgimiskoodi. Kood võimaldab suunata sinu ettevõtte reklaami kõigile külastajatele ka pärast külastusaja lõppu.

Kampaaniate loomine

OurFeatures_Icons-10

Loome kampaaniaid vastavalt sinu ettevõtte eesmärkidele: brändi mainekujundus, kodulehe külastatavuse suurendamine, e-poe müügi suurendamine jne.

Kliendigrupid

OurFeatures_Icons-09

Leiame kasutust ajajooksul kogutud klientide e-mailidele ja telefoninumbritele – suuname spetsiaalselt neile mõeldud reklaami.

Sihtgrupi määramine

OurFeatures_Icons-08

Teeme põhjaliku analüüsi, et välja selgitada, kes on sinu ettevõtte peamine sihtgrupp. Suuname vastavalt eesmärgile reklaami õigele sihtgrupile, et optimeerida kulusid ja reklaami kasumlikkust.

Eelarve

OurFeatures_Icons-11

Sina otsustad eelarve suuruse. Meie peamine fookus on seatud eesmärkideni jõudmine, vaatamata sellele, kui suur on eelarve.

Reklaami A/B testimine

OurFeatures_Icons-12

Me ei piirdu vaid üht tüüpi reklaamiga. Testime regulaarselt erinevaid reklaamtekste ja-disaine, et mõista sinu klientide eelistusi.

Küsi tasuta konsultatsiooni